Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 10:20
Energiczni41
5
9
13
14
45
5
14
13
13
ZGP barhan.pl

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pruś61154.5%4666.7%2540.0%4757.1%80821021819
A.Wosinek030.0%010.0%020.0%000.0%909100106
M.Huras61540.0%41233.3%2366.7%2450.0%2130205165
K.Kaczmarski1520.0%000.0%1520.0%000.0%404310334
G.Wójcik1520.0%1333.3%020.0%000.0%224020222
K.Gierczakowski1333.3%1250.0%010.0%000.0%000010120
D.Długosz020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
SUMA154434.1%102638.5%51827.8%61154.5%26329670144135

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pogoda82138.1%71838.9%1333.3%1333.3%731001021812
J.Cieślak61060.0%61060.0%000.0%000.0%2020001129
Ł.Skrzyński2540.0%1250.0%1333.3%2366.7%101530379
J.Harazin11100.0%11100.0%000.0%000.0%224101028
B.Światowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%718200224
A.Czempik080.0%030.0%050.0%2450.0%71802042-2
P.Marszałek1714.3%1714.3%000.0%040.0%14500002-3
SUMA195932.2%174835.4%21118.2%51435.7%271138861124537

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Killa Bees57:84Monstarswięcej»
(17-11-2019 10:20)
Wielka Kiść53:56Piaśnikiwięcej»
(17-11-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Budsar78:77Green Peaswięcej»
(17-11-2019 19:00)
Wściekłe Psy73:99Demonswięcej»
(17-11-2019 17:30)
Gwiezdno Flota59:52Dobermanywięcej»
(17-11-2019 16:00)
Drim Tim99:73Jaworznowięcej»
(17-11-2019 14:30)
Romus58:73Rybnik Teamwięcej»
(17-11-2019 13:00)
Atomic49:57Longmanwięcej»
(17-11-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Olimpia54:44Dazyntwięcej»
(16-11-2019 13:00)
Wataha63:40Energiczniwięcej»
(16-11-2019 11:40)
Se Gramy54:51Zrywwięcej»
(16-11-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka49:77Hicawięcej»
(16-11-2019 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 3
Liga Old Boys:
WINDEX 5:1Rolnikwięcej»
(15-11-2019 20:30)
GSM NASZ DOM14:3Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019 19:45)
Irex11:0THUNDER więcej»
(15-11-2019 19:00)
Biadacz10:0Smart-Logicwięcej»
(15-11-2019 18:15)