Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 10:20
Energiczni41
5
9
13
14
45
5
14
13
13
ZGP barhan.pl

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pruś61154.5%4666.7%2540.0%4757.1%80821021819
A.Wosinek030.0%010.0%020.0%000.0%909100106
M.Huras61540.0%41233.3%2366.7%2450.0%2130205165
K.Kaczmarski1520.0%000.0%1520.0%000.0%404310334
G.Wójcik1520.0%1333.3%020.0%000.0%224020222
K.Gierczakowski1333.3%1250.0%010.0%000.0%000010120
D.Długosz020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
SUMA154434.1%102638.5%51827.8%61154.5%26329670144135

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pogoda82138.1%71838.9%1333.3%1333.3%731001021812
J.Cieślak61060.0%61060.0%000.0%000.0%2020001129
Ł.Skrzyński2540.0%1250.0%1333.3%2366.7%101530379
J.Harazin11100.0%11100.0%000.0%000.0%224101028
B.Światowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%718200224
A.Czempik080.0%030.0%050.0%2450.0%71802042-2
P.Marszałek1714.3%1714.3%000.0%040.0%14500002-3
SUMA195932.2%174835.4%21118.2%51435.7%271138861124537

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)