Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - Sor-Drew

2. LIGA, KOLEJKA 6, 21-10-2018 10:20
Energiczni57
16
12
14
15
59
4
26
17
12
Old Boys Sor-Drew

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Wosinek41136.4%4944.4%020.0%000.0%115164112821
G.Wójcik71353.8%71258.3%010.0%1250.0%30322001515
D.Długosz41330.8%1714.3%3650.0%1333.3%60636041212
K.Gierczakowski2633.3%2450.0%020.0%3560.0%516200277
K.Kaczmarski51926.3%2633.3%31323.1%2728.6%7181201156
SUMA226235.5%163842.1%62425.0%71741.2%327391211195761

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak72133.3%1616.7%61540.0%22100.0%1912033132232
A.Gancarczyk81457.1%71353.8%11100.0%1250.0%33600011816
A.Walenciak41040.0%000.0%41040.0%2540.0%2020211149
M.Piątek1812.5%11100.0%070.0%22100.0%101350244
Ł.Miller030.0%020.0%010.0%000.0%145010003
D.Dosa010.0%010.0%000.0%000.0%101040202
E.Loska030.0%010.0%020.0%1250.0%213000010
A.Komandzik030.0%030.0%000.0%000.0%31401030-1
Z.Gajdzik020.0%020.0%000.0%000.0%00001010-2
SUMA206530.8%92931.0%113630.6%81361.5%3210426172135963

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Piaśniki47:73Monstarswięcej»
(13-10-2019 10:20)
Hica57:61Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 4
1. Liga:
Rybnik Team39:95Demonswięcej»
(13-10-2019 19:00)
Drim Tim71:67Budsarwięcej»
(13-10-2019 17:30)
Gwiezdno Flota65:75Green Peaswięcej»
(13-10-2019 16:00)
Atomic59:73Wściekłe Psywięcej»
(13-10-2019 14:30)
Romus71:65Jaworznowięcej»
(13-10-2019 13:00)
Dobermany72:59Longmanwięcej»
(13-10-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Dazynt41:86Killa Beeswięcej»
(12-10-2019 13:00)
Zryw61:65ZGPwięcej»
(12-10-2019 11:40)
Energiczni45:49Wielka Kiść więcej»
(12-10-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka59:61Olimpiawięcej»
(12-10-2019 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 4
Liga:
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)