Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - Olimpia

2. LIGA, KOLEJKA 8, 17-11-2018 9:00
Energiczni43
10
9
8
16
83
23
13
24
23
Olimpia Basket

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pruś51050.0%5771.4%030.0%4666.7%50522031413
D.Posłuszny61442.9%51145.5%1333.3%3475.0%2130003167
K.Kaczmarski21020.0%2633.3%040.0%000.0%12012100346
S.Stolarski4666.7%3475.0%1250.0%000.0%101020694
K.Gierczakowski030.0%020.0%010.0%000.0%033100001
D.Długosz030.0%020.0%010.0%000.0%202010000
M.Huras050.0%040.0%010.0%000.0%00011000-3
SUMA175133.3%153641.7%21513.3%71070.0%22426560154328

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Chmielorz122157.1%61154.5%61060.0%000.0%10125023027
P.Osadnik61154.5%61060.0%010.0%000.0%53843001222
R.Wieczorek5683.3%22100.0%3475.0%000.0%40417031321
M.Smółka81361.5%81266.7%010.0%2450.0%54901021819
R.Knyrek2366.7%2366.7%000.0%000.0%5160100410
M.Wołosicki1714.3%1425.0%030.0%000.0%213240025
W.Szastok1425.0%1250.0%020.0%000.0%404020124
S.Swoboda1520.0%100.0%000.0%000.0%011310023
SUMA367051.4%274461.4%92142.9%2450.0%26103612240883111

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)