Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Energiczni - Gwiazdy Podwórka

2. LIGA, KOLEJKA 10, 09-12-2018 9:00
Energiczni54
9
13
18
14
35
8
11
4
12
Gwiazdy Podwórka

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Huras71163.6%5862.5%2366.7%3475.0%20221011918
D.Posłuszny51435.7%51145.5%030.0%2366.7%921123131216
J.Pruś41330.8%2825.0%2540.0%2450.0%61751031211
A.Wosinek030.0%030.0%000.0%000.0%6410210109
K.Kaczmarski1714.3%1333.3%040.0%000.0%437010024
K.Gierczakowski1250.0%010.0%11100.0%000.0%202000133
S.Stolarski31127.3%3650.0%050.0%020.0%202270463
SUMA216134.4%164040.0%52123.8%71353.8%31104113141135464

Gwiazdy Podwórka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Konaszczuk41040.0%41040.0%010.0%11100.0%2354121914
M.Kirker1250.0%1250.0%000.0%000.0%102120011213
A.Lotko51338.5%3650.0%2728.6%1250.0%21330301313
R.Kurowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%549021226
J.Goik1812.5%1520.0%030.0%000.0%303240420
M.Szoen030.0%030.0%000.0%000.0%20200010-2
A.Skulimowski1616.7%030.0%1333.3%000.0%10100023-3
M.Namysłowski1812.5%030.0%1520.0%000.0%20202053-5
SUMA145724.6%103925.6%41921.1%2366.7%271037997163436

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)