Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Rybnik Team - Płomień

1. LIGA, KOLEJKA 6, 21-10-2018 11:40
Rybnik Team76
13
13
22
28
46
9
7
20
10
Płomień D.G.

Statystyki

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Pierchała5771.4%2366.7%3475.0%000.0%62819321330
Ł.Kamiński4666.7%4666.7%000.0%22100.0%71803211020
B.Polnik61060.0%4757.1%2366.7%1333.3%70713011519
P.Jasiński4944.4%2633.3%2366.7%020.0%72922311018
T.Gołysz4757.1%4580.0%020.0%101952.6%12322021811
K.Kupczak3650.0%1250.0%2450.0%22100.0%30312031010
D.Sikora020.0%010.0%010.0%000.0%101020100
B.Napierała030.0%030.0%000.0%000.0%11201020-2
SUMA265052.0%173351.5%91752.9%152853.6%3384172481376106

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Brzęczek41428.6%41233.3%020.0%44100.0%791600111218
M.Szyda2633.3%010.0%2540.0%000.0%606010069
W.Pietras41428.6%1520.0%3933.3%2450.0%1233203136
D.Kąkol2450.0%2450.0%000.0%000.0%123200245
P.Komendarski070.0%060.0%010.0%5683.3%358110354
J.Olesiński060.0%050.0%010.0%3475.0%224010130
B.Nowak11010.0%060.0%1425.0%000.0%10123123-1
M.Piętka080.0%050.0%030.0%000.0%11200000-6
SUMA136918.8%74415.9%62524.0%141877.8%222143882124635

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)