Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Rybnik Team - Be Perfect

1. LIGA, KOLEJKA 12, 06-01-2019 17:30
Rybnik Team75
17
24
12
22
77
18
17
21
21
Be Perfect

Statystyki

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Gołysz91560.0%4666.7%5955.6%2450.0%52704012527
Ł.Kamiński050.0%050.0%000.0%000.0%74111400011
T.Szymura4757.1%000.0%4757.1%000.0%00003011211
K.Kupczak3475.0%3475.0%000.0%000.0%0001400610
B.Polnik41136.4%4666.7%050.0%55100.0%2241204139
P.Jasiński4850.0%3475.0%1425.0%1250.0%2131012108
J.Rduch3742.9%2366.7%1425.0%000.0%213120178
B.Napierała1425.0%1425.0%000.0%000.0%224111125
J.Chołuj000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA286145.9%173253.1%112937.9%81172.7%2012326202107589

Be Perfect

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
F.Zemrzycki61060.0%61060.0%000.0%7887.5%42623011924
S.Kałuża4757.1%3475.0%1333.3%020.0%5492300918
T.Gembus71546.7%3933.3%4666.7%3475.0%41500032114
P.Jaszczurowski41136.4%2450.0%2728.6%3742.9%1012400139
A.Łokociejewski3742.9%2366.7%1425.0%1250.0%202020186
A.Borowiak2540.0%1425.0%11100.0%2366.7%000210175
Ł.Błędowski040.0%040.0%000.0%000.0%123010000
SUMA265944.1%173844.7%92142.9%162661.5%17926814067776

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)