Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Romus - Drim Tim

1. LIGA, KOLEJKA 12, 06-01-2019 11:40
Romus Katowice75
23
17
15
20
92
22
32
22
16
Drim Tim

Statystyki

Romus Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Sgodzaj82040.0%61154.5%2922.2%010.0%651136031822
S.Breguła61250.0%61250.0%000.0%33100.0%62801131516
M.Kozieł61442.9%4850.0%2633.3%2450.0%31408041614
M.Kubas51241.7%2450.0%3837.5%22100.0%30312031511
P.Podolski010.0%000.0%010.0%000.0%202140006
T.Oczadły3742.9%1250.0%2540.0%000.0%011100185
M.Rotyński1250.0%000.0%1250.0%000.0%303000233
R.Smydra010.0%010.0%000.0%000.0%000010000
SUMA296942.0%193850.0%103132.3%71070.0%239326221167577

Drim Tim

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Nowak71546.7%5955.6%2633.3%1333.3%931224211726
M.Goj71353.8%4666.7%3742.9%22100.0%70702001922
T.Kucharczyk4580.0%4580.0%000.0%22100.0%11227011019
Ł.Grzegorzewski61250.0%5955.6%1333.3%11100.0%52723021418
J.Nowrotek61346.2%4666.7%2728.6%000.0%42612021414
S.Kampa1333.3%010.0%1250.0%000.0%202330138
B.Stawowski3650.0%22100.0%100.0%3475.0%1010414108
J.Hirsz2540.0%11100.0%1425.0%000.0%011130156
SUMA367250.0%253964.1%112937.9%91275.0%29938112831292121

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)