Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Romus - Atomic

1. LIGA, KOLEJKA 14, 20-01-2019 19:00
Romus Katowice85
27
17
22
19
69
19
19
16
15
Atomic Sosnowiec

Statystyki

Romus Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Kinczewski6966.7%44100.0%2540.0%81080.0%51605012227
S.Breguła81650.0%61346.2%2366.7%81080.0%62811122625
M.Jagieła4666.7%2366.7%2366.7%4666.7%70726181418
M.Rotyński3475.0%11100.0%2366.7%000.0%4040301813
T.Zając21216.7%1333.3%1911.1%88100.0%33612021310
R.Smydra1250.0%1250.0%000.0%000.0%303000024
SUMA244949.0%152657.7%92339.1%283482.4%286344172148597

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Kurek61442.9%1333.3%51145.5%55100.0%42644012227
R.Szmal3933.3%3837.5%010.0%22100.0%2242400812
M.Soja2825.0%2633.3%020.0%2450.0%4591200610
S.Kołodziej61735.3%51435.7%1333.3%000.0%2132200139
T.Kaptacz1425.0%1425.0%000.0%22100.0%336010048
A.Sass3742.9%3742.9%000.0%4580.0%1121202108
A.Doktorczyk2540.0%1250.0%030.0%000.0%101011242
A.Brzeziński020.0%010.0%010.0%000.0%00000000-2
M.Gąciarz1616.7%1250.0%040.0%000.0%02201022-2
SUMA247233.3%174736.2%62524.0%151883.3%1716331017176972

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)