Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Romus - Atomic

1. LIGA, KOLEJKA 14, 20-01-2019 19:00
Romus Katowice85
27
17
22
19
69
19
19
16
15
Atomic Sosnowiec

Statystyki

Romus Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Kinczewski6966.7%44100.0%2540.0%81080.0%51605012227
S.Breguła81650.0%61346.2%2366.7%81080.0%62811122625
M.Jagieła4666.7%2366.7%2366.7%4666.7%70726181418
M.Rotyński3475.0%11100.0%2366.7%000.0%4040301813
T.Zając21216.7%1333.3%1911.1%88100.0%33612021310
R.Smydra1250.0%1250.0%000.0%000.0%303000024
SUMA244949.0%152657.7%92339.1%283482.4%286344172148597

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Kurek61442.9%1333.3%51145.5%55100.0%42644012227
R.Szmal3933.3%3837.5%010.0%22100.0%2242400812
M.Soja2825.0%2633.3%020.0%2450.0%4591200610
S.Kołodziej61735.3%51435.7%1333.3%000.0%2132200139
T.Kaptacz1425.0%1425.0%000.0%22100.0%336010048
A.Sass3742.9%3742.9%000.0%4580.0%1121202108
A.Doktorczyk2540.0%1250.0%030.0%000.0%101011242
A.Brzeziński020.0%010.0%010.0%000.0%00000000-2
M.Gąciarz1616.7%1250.0%040.0%000.0%02201022-2
SUMA247233.3%174736.2%62524.0%151883.3%1716331017176972

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)