Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Płomień - Romus

1. LIGA, KOLEJKA 15, 27-01-2019 11:40
Płomień D.G.64
17
17
14
16
71
24
16
11
20
Romus Katowice

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Olesiński51050.0%4666.7%1425.0%1333.3%831153121223
Ł.Klasa31225.0%3650.0%060.0%44100.0%731015101018
W.Pietras82138.1%6875.0%21315.4%5862.5%31426012318
M.Szyda4944.4%1250.0%3742.9%4580.0%42610001516
D.Kąkol21216.7%2922.2%030.0%060.0%43710014-5
SUMA226434.4%163151.6%63318.2%142653.8%2612381014246470

Romus Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kozieł41040.0%3560.0%1520.0%3475.0%1121329031226
D.Kinczewski71838.9%2633.3%51241.7%22100.0%54903002122
R.Sgodzaj71936.8%3837.5%41136.4%2366.7%35827032021
M.Rotyński2366.7%11100.0%1250.0%000.0%202000056
P.Podolski1250.0%000.0%1250.0%000.0%202010134
S.Breguła41526.7%31225.0%1333.3%000.0%718010493
R.Smydra000.0%000.0%000.0%1250.0%000000010
SUMA256737.3%123237.5%133537.1%81172.7%3012424210117182

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)