Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Płomień - Gwiezdno Flota

1. LIGA, KOLEJKA 7, 04-11-2018 14:30
Płomień D.G.67
15
6
23
23
65
20
11
14
20
Gwiezdno Flota

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Pietras81266.7%4580.0%4757.1%22100.0%50513032224
D.Kąkol11100.0%11100.0%000.0%000.0%2133612213
Ł.Klasa5862.5%22100.0%3650.0%010.0%1010001139
P.Komendarski41040.0%4944.4%010.0%2728.6%4151021106
B.Nowak4944.4%2540.0%2450.0%000.0%1010101106
M.Stępień2728.6%1520.0%1250.0%000.0%505201256
J.Olesiński030.0%030.0%000.0%000.0%606021105
S.Czepczor2728.6%2728.6%000.0%1425.0%224100052
M.Piętka000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
M.Szyda000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA265745.6%163743.2%102050.0%51435.7%284328125116773

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Kuczera61250.0%000.0%61250.0%55100.0%10112112321
K.Lato41330.8%41040.0%030.0%1333.3%7292511914
F.Kornecki3933.3%1333.3%2633.3%3650.0%11227011112
M.Sowa2825.0%2825.0%000.0%3837.5%85132012710
T.Białdyga3837.5%3742.9%010.0%020.0%516220069
M.Przybyła31127.3%2540.0%1616.7%2540.0%358100394
SUMA216134.4%123336.4%92832.1%142948.3%2514391016386570

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)