Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Płomień - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 5, 14-10-2018 13:00
Płomień D.G.48
17
16
3
12
67
17
12
16
22
Dobermany

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Olesiński41233.3%3650.0%1616.7%11100.0%24664151014
P.Komendarski61250.0%51050.0%1250.0%3933.3%33610121610
Ł.Klasa41428.6%1616.7%3837.5%33100.0%5050204147
M.Szyda1520.0%010.0%1425.0%000.0%426120137
D.Kąkol2825.0%2825.0%000.0%1250.0%426211454
SUMA175133.3%113135.5%62030.0%81553.3%1811291093164842

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Malicki91369.2%61060.0%33100.0%2450.0%32504002326
K.Lubrych5955.6%5862.5%010.0%22100.0%04455231221
M.Kocy3650.0%3650.0%000.0%3475.0%8081003911
J.Musiał41428.6%1911.1%3560.0%2450.0%6062707139
D.Pruksa1520.0%010.0%1425.0%000.0%415240139
B.Musiał1250.0%1250.0%000.0%000.0%314300127
D.Gruca2366.7%11100.0%1250.0%000.0%101020156
SUMA255248.1%173745.9%81553.3%91464.3%2583313222166789

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)