Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Płomień - Demons

1. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 11:40
Płomień D.G.37
10
10
5
12
73
18
15
19
21
Basketball Demons

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Komendarski3650.0%2540.0%11100.0%3560.0%52701021011
A.Brzęczek3933.3%3742.9%020.0%000.0%538001168
M.Stępień2366.7%22100.0%010.0%1425.0%202010153
J.Olesiński1333.3%11100.0%020.0%000.0%303210422
M.Szyda000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
S.Czepczor41330.8%41136.4%020.0%030.0%325100181
D.Kąkol1425.0%1425.0%000.0%000.0%325110521
B.Nowak1616.7%1520.0%010.0%000.0%20211032-2
M.Piętka1333.3%1250.0%010.0%000.0%00000022-2
SUMA164734.0%153740.5%11010.0%41233.3%25934551193724

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Wilk5683.3%33100.0%2366.7%000.0%32525021221
W.Kampa4850.0%4850.0%000.0%7887.5%22411401520
Ł.Adamczyk5955.6%2366.7%3650.0%000.0%41513011317
A.Bubel51145.5%5955.6%020.0%2450.0%62844031217
Ł.Kaszycki31127.3%1250.0%2922.2%22100.0%1013120109
A.Lewicki2922.2%050.0%2450.0%000.0%303240167
M.Kotynia1425.0%020.0%1250.0%22100.0%202110056
SUMA255843.1%153246.9%102638.5%131681.3%217281419677397

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)