Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Płomień - Atomic

1. LIGA, KOLEJKA 9, 18-11-2018 11:40
Płomień D.G.46
15
10
10
11
58
7
21
16
14
Atomic Sosnowiec

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Brzęczek3560.0%3475.0%010.0%22100.0%4260120815
J.Olesiński030.0%010.0%020.0%000.0%6284501013
Ł.Klasa41136.4%2540.0%2633.3%2366.7%3251204128
W.Pietras51631.3%3837.5%2825.0%000.0%2021201125
M.Szyda11100.0%11100.0%000.0%000.0%112000024
P.Komendarski060.0%050.0%010.0%22100.0%325110023
B.Nowak31225.0%2922.2%1333.3%000.0%123200172
D.Kąkol1425.0%1425.0%000.0%010.0%101200120
M.Stępień060.0%050.0%010.0%1250.0%22420131-2
SUMA176426.6%124228.6%52222.7%71070.0%23133613113114648

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Szmal61250.0%61060.0%020.0%1250.0%80815011319
G.Kurek81361.5%4580.0%4850.0%000.0%41503052018
T.Kaptacz2728.6%2728.6%000.0%22100.0%7290410615
A.Sass51338.5%41136.4%1250.0%3475.0%41514021413
M.Gąciarz1616.7%100.0%020.0%000.0%325540328
M.Wisła1333.3%1333.3%000.0%000.0%202310224
A.Doktorczyk020.0%010.0%010.0%1425.0%31400121-1
SUMA235641.1%183748.6%51533.3%71258.3%3173810212155876

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)