Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Green Peas - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 13, 13-01-2019 17:30
Green Peas57
10
16
17
14
54
16
16
8
14
Dobermany

Statystyki

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Chamera71353.8%4850.0%3560.0%3475.0%41563032024
A.Przywarka2450.0%2450.0%000.0%2366.7%3250301610
M.Palej41136.4%3650.0%1520.0%44100.0%1120100139
W.Bastek41233.3%41233.3%000.0%040.0%347101184
M.Hiltawski010.0%000.0%010.0%000.0%101200002
M.Palicki1425.0%1425.0%000.0%000.0%123200222
P.Bednarz31717.6%21118.2%1616.7%1250.0%314031081
SUMA216233.9%164535.6%51729.4%101758.8%1611271110275752

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kocy81553.3%71353.8%1250.0%000.0%60600011715
D.Gruca4757.1%11100.0%3650.0%000.0%60604041114
K.Michalak3560.0%3560.0%000.0%1425.0%224110078
M.Pycia1520.0%1333.3%020.0%22100.0%404131247
K.Krajewski2366.7%2366.7%000.0%000.0%505110644
J.Musiał3560.0%3560.0%000.0%010.0%202200364
B.Król000.0%000.0%000.0%000.0%000012003
P.Suchan000.0%000.0%000.0%000.0%112000002
K.Malicki1520.0%1425.0%010.0%3650.0%101030151
K.Lubrych000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Musiał000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
D.Pruksa000.0%000.0%000.0%000.0%101100200
SUMA224548.9%183452.9%41136.4%61346.2%283316133195458

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Dazynt50:46Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-02-2020 10:20)
Killa Bees58:66Olimpiawięcej»
(16-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
Gwiezdno Flota97:59Jaworznowięcej»
(16-02-2020 19:00)
Wściekłe Psy62:114Green Peaswięcej»
(16-02-2020 17:30)
Rybnik Team69:79Dobermanywięcej»
(16-02-2020 16:00)
Atomic48:90Demonswięcej»
(16-02-2020 14:30)
Romus60:97Budsarwięcej»
(16-02-2020 13:00)
Drim Tim110:62Longmanwięcej»
(16-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Se Gramy57:44ZGPwięcej»
(15-02-2020 11:40)
Hica61:53Wielka Kiśćwięcej»
(15-02-2020 10:20)
Zryw62:38Piaśnikiwięcej»
(15-02-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 17
Liga:
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar92:69Wściekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)
Longman57:101Gwiezdno Flotawięcej»
(09-02-2020 17:30)