Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Green Peas - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 13, 13-01-2019 17:30
Green Peas57
10
16
17
14
54
16
16
8
14
Dobermany

Statystyki

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Chamera71353.8%4850.0%3560.0%3475.0%41563032024
A.Przywarka2450.0%2450.0%000.0%2366.7%3250301610
M.Palej41136.4%3650.0%1520.0%44100.0%1120100139
W.Bastek41233.3%41233.3%000.0%040.0%347101184
M.Hiltawski010.0%000.0%010.0%000.0%101200002
M.Palicki1425.0%1425.0%000.0%000.0%123200222
P.Bednarz31717.6%21118.2%1616.7%1250.0%314031081
SUMA216233.9%164535.6%51729.4%101758.8%1611271110275752

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kocy81553.3%71353.8%1250.0%000.0%60600011715
D.Gruca4757.1%11100.0%3650.0%000.0%60604041114
K.Michalak3560.0%3560.0%000.0%1425.0%224110078
M.Pycia1520.0%1333.3%020.0%22100.0%404131247
K.Krajewski2366.7%2366.7%000.0%000.0%505110644
J.Musiał3560.0%3560.0%000.0%010.0%202200364
B.Król000.0%000.0%000.0%000.0%000012003
P.Suchan000.0%000.0%000.0%000.0%112000002
K.Malicki1520.0%1425.0%010.0%3650.0%101030151
K.Lubrych000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Musiał000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
D.Pruksa000.0%000.0%000.0%000.0%101100200
SUMA224548.9%183452.9%41136.4%61346.2%283316133195458

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)