Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Drim Tim - Be Perfect

1. LIGA, KOLEJKA 14, 20-01-2019 14:30
Drim Tim 71
27
15
18
11
62
15
19
12
16
Be Perfect

Statystyki

Drim Tim

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Kosmowski81172.7%81172.7%000.0%3475.0%61712121924
T.Kucharczyk2450.0%2366.7%010.0%000.0%22411101417
B.Stawowski1250.0%000.0%1250.0%3475.0%4041400613
J.Nowrotek41040.0%4850.0%020.0%1250.0%8080111911
M.Goj51050.0%3475.0%2633.3%22100.0%50500041410
J.Hirsz51050.0%51050.0%000.0%22100.0%0111202129
A.Marchacz1333.3%1333.3%000.0%000.0%437010127
S.Kampa2450.0%1250.0%1250.0%000.0%213010156
D.Kubista010.0%000.0%010.0%000.0%404010004
SUMA285550.9%244158.5%41428.6%111478.6%3584342321271101

Be Perfect

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Kałuża81844.4%81650.0%020.0%1425.0%1041404031719
P.Zielony41136.4%3837.5%1333.3%000.0%3252300912
A.Borowiak31225.0%3837.5%040.0%1250.0%527320079
A.Łokociejewski31127.3%1425.0%2728.6%5683.3%2130200139
M.Zarychta31127.3%040.0%3742.9%3475.0%0001100125
F.Zemrzycki2366.7%2366.7%000.0%000.0%000010044
SUMA236634.8%174339.5%62326.1%101662.5%20929613036258

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)