Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Demons - Rybnik Team

1. LIGA, KOLEJKA 15, 27-01-2019 16:00
Basketball Demons46
8
9
14
15
64
22
18
14
10
Rybnik Team

Statystyki

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Kampa61442.9%61442.9%000.0%1250.0%35800101313
A.Lewicki41040.0%2633.3%2450.0%3560.0%51603031311
A.Wilk3933.3%2450.0%1520.0%1250.0%3033400811
Ł.Dudek4944.4%4850.0%010.0%000.0%101010283
Ł.Kaszycki1911.1%1425.0%050.0%000.0%527020122
G.Zawierucha1911.1%1616.7%030.0%000.0%437110122
SUMA196031.7%164238.1%31816.7%5955.6%211132411174642

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Polnik81080.0%6785.7%2366.7%2366.7%60601302027
J.Rduch51145.5%4757.1%1425.0%1250.0%72912001217
A.Pierchała050.0%020.0%030.0%000.0%1001001012014
T.Szymura4580.0%22100.0%2366.7%000.0%21301011012
J.Chołuj2540.0%2540.0%000.0%2450.0%314020166
T.Gołysz31225.0%31030.0%020.0%4580.0%3142202106
K.Kupczak2450.0%010.0%2366.7%000.0%000100164
SUMA245246.2%173450.0%71838.9%91464.3%31536418476486

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)