Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Demons - Rybnik Team

1. LIGA, KOLEJKA 15, 27-01-2019 16:00
Basketball Demons46
8
9
14
15
64
22
18
14
10
Rybnik Team

Statystyki

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Kampa61442.9%61442.9%000.0%1250.0%35800101313
A.Lewicki41040.0%2633.3%2450.0%3560.0%51603031311
A.Wilk3933.3%2450.0%1520.0%1250.0%3033400811
Ł.Dudek4944.4%4850.0%010.0%000.0%101010283
Ł.Kaszycki1911.1%1425.0%050.0%000.0%527020122
G.Zawierucha1911.1%1616.7%030.0%000.0%437110122
SUMA196031.7%164238.1%31816.7%5955.6%211132411174642

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Polnik81080.0%6785.7%2366.7%2366.7%60601302027
J.Rduch51145.5%4757.1%1425.0%1250.0%72912001217
A.Pierchała050.0%020.0%030.0%000.0%1001001012014
T.Szymura4580.0%22100.0%2366.7%000.0%21301011012
J.Chołuj2540.0%2540.0%000.0%2450.0%314020166
T.Gołysz31225.0%31030.0%020.0%4580.0%3142202106
K.Kupczak2450.0%010.0%2366.7%000.0%000100164
SUMA245246.2%173450.0%71838.9%91464.3%31536418476486

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)