Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Demons - Romus

1. LIGA, KOLEJKA 11, 09-12-2018 11:40
Basketball Demons80
19
21
14
26
46
14
7
9
16
Romus Katowice

Statystyki

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Bubel81080.0%7977.8%11100.0%1250.0%931203021828
Ł.Adamczyk61060.0%11100.0%5955.6%2450.0%30366011927
W.Kampa91560.0%91560.0%000.0%1250.0%54913431926
A.Wilk61346.2%4850.0%2540.0%1250.0%50525011518
G.Zawierucha2633.3%2450.0%020.0%010.0%628120149
Ł.Kaszycki2825.0%1250.0%1616.7%000.0%404032157
SUMA336253.2%243961.5%92339.1%51145.5%3294110226980115

Romus Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Breguła61735.3%41428.6%2366.7%000.0%33610111410
M.Czyż010.0%010.0%000.0%000.0%235320108
R.Sgodzaj51631.3%2728.6%3933.3%1250.0%4150201148
P.Podolski11100.0%000.0%11100.0%000.0%011030136
D.Kinczewski21118.2%1714.3%1425.0%22100.0%415130275
M.Jagieła41428.6%4850.0%060.0%000.0%123040382
R.Smydra000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
M.Rotyński020.0%010.0%010.0%000.0%10100010-2
SUMA186229.0%113828.9%72429.2%3475.0%1711285141104639

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)