Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Demons - Romus

1. LIGA, KOLEJKA 11, 09-12-2018 11:40
Basketball Demons80
19
21
14
26
46
14
7
9
16
Romus Katowice

Statystyki

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Bubel81080.0%7977.8%11100.0%1250.0%931203021828
Ł.Adamczyk61060.0%11100.0%5955.6%2450.0%30366011927
W.Kampa91560.0%91560.0%000.0%1250.0%54913431926
A.Wilk61346.2%4850.0%2540.0%1250.0%50525011518
G.Zawierucha2633.3%2450.0%020.0%010.0%628120149
Ł.Kaszycki2825.0%1250.0%1616.7%000.0%404032157
SUMA336253.2%243961.5%92339.1%51145.5%3294110226980115

Romus Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Breguła61735.3%41428.6%2366.7%000.0%33610111410
M.Czyż010.0%010.0%000.0%000.0%235320108
R.Sgodzaj51631.3%2728.6%3933.3%1250.0%4150201148
P.Podolski11100.0%000.0%11100.0%000.0%011030136
D.Kinczewski21118.2%1714.3%1425.0%22100.0%415130275
M.Jagieła41428.6%4850.0%060.0%000.0%123040382
R.Smydra000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
M.Rotyński020.0%010.0%010.0%000.0%10100010-2
SUMA186229.0%113828.9%72429.2%3475.0%1711285141104639

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Dazynt50:46Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-02-2020 10:20)
Killa Bees58:66Olimpiawięcej»
(16-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
Gwiezdno Flota97:59Jaworznowięcej»
(16-02-2020 19:00)
Wściekłe Psy62:114Green Peaswięcej»
(16-02-2020 17:30)
Rybnik Team69:79Dobermanywięcej»
(16-02-2020 16:00)
Atomic48:90Demonswięcej»
(16-02-2020 14:30)
Romus60:97Budsarwięcej»
(16-02-2020 13:00)
Drim Tim110:62Longmanwięcej»
(16-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Se Gramy57:44ZGPwięcej»
(15-02-2020 11:40)
Hica61:53Wielka Kiśćwięcej»
(15-02-2020 10:20)
Zryw62:38Piaśnikiwięcej»
(15-02-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 17
Liga:
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar92:69Wściekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)
Longman57:101Gwiezdno Flotawięcej»
(09-02-2020 17:30)