Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wściekłe Psy - Rybnik Team

1. LIGA, KOLEJKA 1, 16-09-2018 11:40
Wściekłe Psy60
13
10
21
16
72
26
11
19
16
Rybnik Team

Statystyki

Wściekłe Psy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Kałuża101952.6%71450.0%3560.0%2366.7%63941012528
A.Łokociejewski3742.9%11100.0%2633.3%44100.0%63913001221
P.Zielony2825.0%2633.3%020.0%1250.0%314360358
Ł.Błędowski2728.6%2633.3%010.0%1250.0%516100254
A.Borowiak31030.0%1333.3%2728.6%000.0%314000184
M.Przybecki1520.0%1520.0%000.0%1250.0%134120233
P.Jaszczurowski1812.5%1250.0%060.0%000.0%10102022-4
SUMA226434.4%153740.5%72725.9%91369.2%25123710140116064

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Rduch91560.0%91369.2%020.0%22100.0%35821002025
A.Pierchała3837.5%010.0%3742.9%000.0%8081304912
T.Gołysz3650.0%33100.0%030.0%1250.0%4370403711
K.Kupczak1250.0%010.0%11100.0%000.0%3031601311
P.Jasiński41136.4%3650.0%1520.0%3650.0%3033212129
T.Szymura4850.0%010.0%4757.1%000.0%0000000128
D.Sikora31030.0%2728.6%1333.3%22100.0%101020095
SUMA276045.0%173253.1%102835.7%81266.7%228307181107281

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)