Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wściekłe Psy - Rybnik Team

1. LIGA, KOLEJKA 1, 16-09-2018 11:40
Wściekłe Psy60
13
10
21
16
72
26
11
19
16
Rybnik Team

Statystyki

Wściekłe Psy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Kałuża101952.6%71450.0%3560.0%2366.7%63941012528
A.Łokociejewski3742.9%11100.0%2633.3%44100.0%63913001221
P.Zielony2825.0%2633.3%020.0%1250.0%314360358
Ł.Błędowski2728.6%2633.3%010.0%1250.0%516100254
A.Borowiak31030.0%1333.3%2728.6%000.0%314000184
M.Przybecki1520.0%1520.0%000.0%1250.0%134120233
P.Jaszczurowski1812.5%1250.0%060.0%000.0%10102022-4
SUMA226434.4%153740.5%72725.9%91369.2%25123710140116064

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Rduch91560.0%91369.2%020.0%22100.0%35821002025
A.Pierchała3837.5%010.0%3742.9%000.0%8081304912
T.Gołysz3650.0%33100.0%030.0%1250.0%4370403711
K.Kupczak1250.0%010.0%11100.0%000.0%3031601311
P.Jasiński41136.4%3650.0%1520.0%3650.0%3033212129
T.Szymura4850.0%010.0%4757.1%000.0%0000000128
SUMA245048.0%152560.0%92536.0%61060.0%218297161106376

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)