Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Be Perfect - Gwiezdno Flota

1. LIGA, KOLEJKA 13, 13-01-2019 13:00
Be Perfect79
25
19
20
15
82
20
17
19
26
Gwiezdno Flota

Statystyki

Be Perfect

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
F.Zemrzycki8988.9%7887.5%11100.0%5683.3%23500002225
A.Łokociejewski5683.3%11100.0%4580.0%000.0%41502011419
P.Zielony61154.5%5683.3%1520.0%000.0%70715241319
T.Gembus61442.9%51050.0%1425.0%2366.7%1111201141516
S.Kałuża41136.4%4850.0%030.0%22100.0%41515031011
P.Jaszczurowski2540.0%1250.0%1333.3%000.0%000130254
SUMA315655.4%233565.7%82138.1%91181.8%286343163147994

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Modrzyński111861.1%91369.2%2540.0%010.0%32535012428
M.Sowa4850.0%4850.0%000.0%2450.0%751230001019
F.Kornecki51241.7%4666.7%1616.7%4666.7%21307111516
K.Lato2633.3%2540.0%010.0%000.0%314140049
D.Kuczera1616.7%000.0%1616.7%55100.0%202120187
K.Morawiec71936.8%51145.5%2825.0%3475.0%2020001197
M.Mazurkiewicz11100.0%11100.0%000.0%000.0%011010024
SUMA317044.3%254456.8%62623.1%142070.0%191029819148290

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)