Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Be Perfect - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 22, 31-03-2019 16:00
Be Perfect67
13
8
21
25
91
19
28
18
26
Dobermany

Statystyki

Be Perfect

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Kałuża51145.5%3650.0%2540.0%1250.0%831125321325
M.Zarychta71546.7%2540.0%51050.0%000.0%51622031918
P.Jaszczurowski71741.2%1425.0%61346.2%000.0%10113012014
M.Przybecki41040.0%41040.0%000.0%2366.7%63903011014
A.Łokociejewski21612.5%1425.0%1128.3%000.0%51612155-4
SUMA256936.2%112937.9%144035.0%3560.0%258336154126767

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Michalak131586.7%131586.7%000.0%2540.0%731007012839
K.Malicki4944.4%33100.0%1616.7%000.0%6062801919
D.Pruksa71450.0%3650.0%4850.0%000.0%21322001818
K.Krajewski51338.5%51241.7%010.0%2366.7%821015031216
A.Pokorski61540.0%51435.7%11100.0%000.0%741111011316
B.Musiał3475.0%3475.0%000.0%1250.0%2132601715
B.Król2633.3%2633.3%000.0%000.0%3143700414
SUMA407652.6%346056.7%61637.5%51050.0%35124711360791137

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)