Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Atomic - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 10, 16-12-2018 19:00
Atomic Sosnowiec82
18
22
22
20
61
18
17
10
16
Dobermany

Statystyki

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Kurek81553.3%3742.9%5862.5%4580.0%43725022529
A.Sass51050.0%4944.4%11100.0%44100.0%43732001522
M.Gąciarz71450.0%4944.4%3560.0%2540.0%13436051917
T.Kaptacz61442.9%61250.0%020.0%3560.0%52732221517
R.Szmal31127.3%3837.5%030.0%2450.0%74111301812
SUMA296445.3%204544.4%91947.4%152365.2%21153612182108297

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kocy71353.8%61060.0%1250.0%66100.0%42600032118
D.Gruca4944.4%22100.0%2728.6%000.0%50517031015
K.Lubrych5955.6%5683.3%000.0%000.0%11206221014
K.Michalak1425.0%1425.0%000.0%55100.0%112140378
P.Suchan3475.0%3475.0%000.0%000.0%202100167
M.Pycia2633.3%2540.0%010.0%000.0%617100543
D.Pruksa1520.0%11100.0%040.0%1250.0%10100003-1
SUMA235046.0%203262.5%31421.4%121392.3%205254172176164

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)