Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Atomic - Budsar

1. LIGA, KOLEJKA 16, 03-02-2019 16:00
Atomic Sosnowiec62
20
15
16
11
96
30
15
23
28
Budsar Zabrze

Statystyki

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Kołodziej82138.1%81747.1%040.0%2366.7%41501211811
M.Gąciarz3837.5%3475.0%040.0%2366.7%606010188
T.Kaptacz4850.0%4850.0%000.0%3650.0%0440213118
G.Kurek2540.0%2366.7%020.0%33100.0%213040378
A.Sass3933.3%3742.9%020.0%33100.0%314001296
M.Soja1520.0%1333.3%020.0%55100.0%314000176
M.Majchrzyk1333.3%1333.3%000.0%010.0%101110022
A.Doktorczyk030.0%020.0%010.0%000.0%202010000
SUMA226235.5%224746.8%0150.0%182475.0%218291104116249

Budsar Zabrze

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Weselak81457.1%81457.1%000.0%81080.0%931214112433
G.Podulka81457.1%000.0%81457.1%4580.0%20212012825
M.Soehrich7977.8%7887.5%010.0%4580.0%41505011824
M.Tartas3650.0%3560.0%010.0%000.0%4150400612
P.Juraszek1333.3%1333.3%000.0%000.0%5161221210
P.Świerkowicz4850.0%3475.0%1425.0%000.0%101220199
G.Walicki1714.3%000.0%1714.3%000.0%303360039
S.Sazanów11100.0%11100.0%000.0%1250.0%303130138
A.Wesołowski1333.3%000.0%1333.3%000.0%101130135
SUMA346552.3%233565.7%113036.7%172277.3%3263810313796135

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Kolejka 1
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)
MG2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Rezerwa4:2Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)