Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Atomic - Budsar

1. LIGA, KOLEJKA 16, 03-02-2019 16:00
Atomic Sosnowiec62
20
15
16
11
96
30
15
23
28
Budsar Zabrze

Statystyki

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Kołodziej82138.1%81747.1%040.0%2366.7%41501211811
M.Gąciarz3837.5%3475.0%040.0%2366.7%606010188
T.Kaptacz4850.0%4850.0%000.0%3650.0%0440213118
G.Kurek2540.0%2366.7%020.0%33100.0%213040378
A.Sass3933.3%3742.9%020.0%33100.0%314001296
M.Soja1520.0%1333.3%020.0%55100.0%314000176
M.Majchrzyk1333.3%1333.3%000.0%010.0%101110022
A.Doktorczyk030.0%020.0%010.0%000.0%202010000
SUMA226235.5%224746.8%0150.0%182475.0%218291104116249

Budsar Zabrze

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Weselak81457.1%81457.1%000.0%81080.0%931214112433
G.Podulka81457.1%000.0%81457.1%4580.0%20212012825
M.Soehrich7977.8%7887.5%010.0%4580.0%41505011824
M.Tartas3650.0%3560.0%010.0%000.0%4150400612
P.Juraszek1333.3%1333.3%000.0%000.0%5161221210
P.Świerkowicz4850.0%3475.0%1425.0%000.0%101220199
G.Walicki1714.3%000.0%1714.3%000.0%303360039
S.Sazanów11100.0%11100.0%000.0%1250.0%303130138
A.Wesołowski1333.3%000.0%1333.3%000.0%101130135
SUMA346552.3%233565.7%113036.7%172277.3%3263810313796135

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Dazynt50:46Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-02-2020 10:20)
Killa Bees58:66Olimpiawięcej»
(16-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
Gwiezdno Flota97:59Jaworznowięcej»
(16-02-2020 19:00)
Wściekłe Psy62:114Green Peaswięcej»
(16-02-2020 17:30)
Rybnik Team69:79Dobermanywięcej»
(16-02-2020 16:00)
Atomic48:90Demonswięcej»
(16-02-2020 14:30)
Romus60:97Budsarwięcej»
(16-02-2020 13:00)
Drim Tim110:62Longmanwięcej»
(16-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Se Gramy57:44ZGPwięcej»
(15-02-2020 11:40)
Hica61:53Wielka Kiśćwięcej»
(15-02-2020 10:20)
Zryw62:38Piaśnikiwięcej»
(15-02-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 17
Liga:
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar92:69Wściekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)
Longman57:101Gwiezdno Flotawięcej»
(09-02-2020 17:30)