Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Atomic - Be Perfect

1. LIGA, KOLEJKA 4, 07-10-2018 19:00
Atomic Sosnowiec62
14
19
15
14
78
21
23
18
16
Be Perfect

Statystyki

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Kaptacz61060.0%61060.0%000.0%33100.0%52712021519
R.Szmal41330.8%1616.7%3742.9%1250.0%51625021213
M.Wisła4757.1%3475.0%1333.3%000.0%2021100910
A.Doktorczyk2540.0%2540.0%000.0%22100.0%314000067
G.Kurek51241.7%4666.7%1616.7%000.0%0111302117
A.Sass2825.0%2825.0%000.0%000.0%303140244
M.Gąciarz2728.6%11100.0%1616.7%010.0%202120351
SUMA256240.3%194047.5%62227.3%6875.0%205257170116261

Be Perfect

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Gembus71070.0%5683.3%2450.0%5683.3%951427022138
M.Zarychta51050.0%3560.0%2540.0%000.0%60602011214
A.Borowiak61060.0%33100.0%3742.9%000.0%20200111513
F.Zemrzycki41136.4%41040.0%010.0%44100.0%14512111213
P.Zielony2366.7%22100.0%010.0%22100.0%3032504611
A.Łokociejewski2540.0%000.0%2540.0%44100.0%40400011010
S.Kałuża1911.1%1520.0%040.0%000.0%404131122
SUMA275846.6%183158.1%92733.3%151693.8%2993861931178101

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)