Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Atomic - Budsar

1. LIGA, KOLEJKA 6, 29-10-2017 14:30
Atomic Sosnowiec68
20
13
14
21
59
20
17
16
6
Budsar Zabrze

Statystyki

Atomic Sosnowiec

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Kaptacz3851145.5%51145.5%000.0%6785.7%951445161627
G.Kurek4091752.9%3650.0%61154.5%22100.0%10121002622
R.Szmal4041040.0%3837.5%1250.0%020.0%5055504912
A.Doktorczyk315862.5%4580.0%1333.3%020.0%12310221110
A.Sass371812.5%1812.5%000.0%4850.0%235250463
Ł.Kołodziejczyk14030.0%030.0%000.0%000.0%20201010-1
SUMA200245742.1%164139.0%81650.0%122157.1%20103014173176873

Budsar Zabrze

NazwiskoMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Juraszek3261250.0%61250.0%000.0%000.0%731032241219
K.Krajewski3361060.0%4757.1%2366.7%2366.7%41512231618
M.Reszkiewicz2341040.0%3560.0%1520.0%000.0%325210299
P.Świerkowicz3151338.5%1425.0%4944.4%000.0%2021202149
K.Lis283837.5%3560.0%030.0%000.0%213260468
S.Sazanów17000.0%000.0%000.0%000.0%101020102
M.Tartas201250.0%1250.0%000.0%000.0%101000220
A.Łokociejewski16020.0%010.0%010.0%000.0%11201020-1
SUMA200255743.9%183650.0%72133.3%2366.7%218299164205964

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)