Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Rybnik Team

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
Rybnik Team57:59Budsar Zabrzewięcej»
(23-09-2018 13:00)
Green Peas62:49Rybnik Teamwięcej»
(30-09-2018 19:00)
Rybnik Team20:0Basketball Demonswięcej»
(07-10-2018 17:30)
Jaworzno Squad65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Rybnik Team76:46Płomień D.G.więcej»
(21-10-2018 11:40)
Dobermany53:70Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2018 17:30)
Romus Katowice58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Rybnik Team63:59Gwiezdno Flotawięcej»
(18-11-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomic Sosnowiecwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Drim Tim 90:54Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2018 11:40)
Rybnik Team75:77Be Perfectwięcej»
(06-01-2019 17:30)
Budsar Zabrze78:73Rybnik Teamwięcej»
(13-01-2019 14:30)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Basketball Demons46:64Rybnik Teamwięcej»
(27-01-2019 16:00)
Rybnik Team78:40Jaworzno Squadwięcej»
(03-02-2019 19:00)
Płomień D.G.54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Rybnik Team67:66Dobermanywięcej»
(24-02-2019 13:00)
Rybnik Team83:68Romus Katowicewięcej»
(03-03-2019 11:40)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)
Rybnik Team74:96Drim Tim więcej»
(24-03-2019 14:30)
Atomic Sosnowiec63:67Rybnik Teamwięcej»
(31-03-2019 14:30)

1. Runda Play-Off

Rybnik Team59:77Gwiezdno Flotawięcej»
(07-04-2019 19:00)
Gwiezdno Flota78:67Rybnik Teamwięcej»
(13-04-2019 14:30)
Rybnik Team : Gwiezdno Flotawięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)