Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Romus Katowice

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

1. Liga

Drim Tim 92:49Romus Katowicewięcej»
(16-09-2018 17:30)
Romus Katowice50:63Jaworzno Squadwięcej»
(23-09-2018 17:30)
Atomic Sosnowiec66:72Romus Katowicewięcej»
(30-09-2018 11:40)
Romus Katowice61:57Płomień D.G.więcej»
(07-10-2018 11:40)
Be Perfect76:49Romus Katowicewięcej»
(14-10-2018 11:40)
Romus Katowice52:62Dobermanywięcej»
(21-10-2018 17:30)
Budsar Zabrze103:42Romus Katowicewięcej»
(04-11-2018 13:00)
Romus Katowice58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Green Peas : Romus Katowicewięcej»
(18-11-2018 14:30)
Basketball Demons : Romus Katowicewięcej»
(09-12-2018 11:40)
Romus Katowice : Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Romus Katowice : Drim Tim więcej»
(06-01-2019 11:40)
Jaworzno Squad : Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Rybnik Team : Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice : Atomic Sosnowiecwięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice : Green Peaswięcej»
(niezaplanowano)
Płomień D.G. : Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Gwiezdno Flota : Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice : Be Perfectwięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice : Basketball Demonswięcej»
(niezaplanowano)
Dobermany : Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Romus Katowice : Budsar Zabrzewięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Drim Tim68:52Płomieńwięcej»
(11-11-2018 19:00)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Be Perfect69:71Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Budsar60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Romus58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Atomic59:51Jaworznowięcej»
(11-11-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
Biadacz3:5Rolnikwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Zygzak4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
2. Liga:
Jastrząb3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
THUNDER 3:8Skarbekwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Domino Time0:5Smart-Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 4
Grupa A:
Spiżowi Mocni0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(08-11-2018 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:03-ci metrwięcej»
(08-11-2018 20:00)