Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Rolnik Mikołów

O drużynie

Zespół powstał w 2006 roku z inicjatywy trzech zawodników: Zbigniewa Pielki, Andrzeja Piróga i Romana Stanowskiego. Największym dotychczasowym sukcesem zespołu jest 3 miejsce w II lidze w sezonie 2006/2007.
 

W sezonie 2007/2008 drużyna występowała pod nazwą TOTAL.

Rolnik Mikołów

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

Biadacz1:4Rolnik Mikołówwięcej»
(25-10-2019 21:15)
Smart- Logic2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2019 17:30)
WINDEX 5:1Rolnik Mikołówwięcej»
(15-11-2019 20:30)
Rolnik Mikołów1:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-11-2019 21:15)
Rolnik Mikołów6:4Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019 18:15)
Rolnik Mikołów4:1Jastrząbwięcej»
(13-12-2019 22:00)
Irex Gaz6:3Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019 20:30)
Rolnik Mikołów9:1THUNDERwięcej»
(31-01-2020 19:15)
U.P. Gebauer3:2Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)
Rolnik Mikołów8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020)
Rolnik Mikołów1:6Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(28-02-2020 18:45)
Kadra Bielszowice2:4Rolnik Mikołówwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Zygzak Ruda Śląska3:0Rolnik Mikołówwięcej»
(29-05-2020 18:30)
Rolnik Mikołów5:2Biadaczwięcej»
(05-06-2020 22:30)
Rolnik Mikołów6:1Smart- Logicwięcej»
(17-06-2020 21:30)
GSM NASZ DOM6:5Rolnik Mikołówwięcej»
(19-06-2020 19:30)
Jastrząb1:1Rolnik Mikołówwięcej»
(26-06-2020 17:30)
Rolnik Mikołów0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Rolnik Mikołów0:10Irex Gazwięcej»
(18-09-2020 20:30)
THUNDER0:0Rolnik Mikołówwięcej»
(25-09-2020 18:30)
Rolnik Mikołów : U.P. Gebauerwięcej»
(02-10-2020 19:30)
MAKROGEO : Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-09-2020 16:30)
Wojak4:2CallistoShop.plwięcej»
(27-09-2020 15:15)
CHzP0:4Madej&Wróbelwięcej»
(27-09-2020 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II0:3MGwięcej»
(27-09-2020 12:45)
FC Kaufhaus2:4AWIRwięcej»
(27-09-2020 11:30)
Zryw Betlejem4:3Ekspertwięcej»
(27-09-2020 10:15)
B-ce Team5:5Lambda - Zygzakwięcej»
(26-09-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack4:3Bar Karolinkawięcej»
(26-09-2020 15:15)
HHT0:2No Namewięcej»
(26-09-2020 14:00)
El Quattro2:10Los Blancoswięcej»
(26-09-2020 12:45)
JOGA BONITO3:4Wataha Zabrzewięcej»
(26-09-2020 11:30)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 3
Faza pierwsza:
Wataha49:57Rybnik Teamwięcej»
(26-09-2020 17:20)
Energiczni50:55Atomicwięcej»
(26-09-2020 16:00)
Dazynt46:60Monstarswięcej»
(26-09-2020 14:40)
Olimpia44:95Gwiezdno Flotawięcej»
(26-09-2020 13:00)
Zryw45:55Piaśnikiwięcej»
(26-09-2020 11:40)