PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Rolnik Mikołów

O drużynie

Zespół powstał w 2006 roku z inicjatywy trzech zawodników: Zbigniewa Pielki, Andrzeja Piróga i Romana Stanowskiego. Największym dotychczasowym sukcesem zespołu jest 3 miejsce w II lidze w sezonie 2006/2007.
 

W sezonie 2007/2008 drużyna występowała pod nazw± TOTAL.

Rolnik Mikołów

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2023/24

Wybierz sezon:

Rozgrywki

Biadacz3:5Rolnik Mikołówwięcej»
(24-03-2023 21:20)
Rolnik Mikołów3:5GSM NASZ DOMwięcej»
(31-03-2023 18:50)
Rolnik Mikołów12:2DRINK TEAMwięcej»
(14-04-2023 20:30)
Rolnik Mikołów2:8DGK Techwięcej»
(21-04-2023 19:40)
Rolnik Mikołów1:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(12-05-2023 19:40)
Jastrz±b2:6Rolnik Mikołówwięcej»
(19-05-2023 18:00)
Rolnik Mikołów2:5Irex Gazwięcej»
(26-05-2023 19:40)
THUNDER2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(02-06-2023 21:20)
Zygzak Ruda ¦l±ska6:4Rolnik Mikołówwięcej»
(29-09-2023 19:00)
Rolnik Mikołów3:2Biadaczwięcej»
(06-10-2023 21:15)
GSM NASZ DOM3:2Rolnik Mikołówwięcej»
(13-10-2023 20:30)
DRINK TEAM4:4Rolnik Mikołówwięcej»
(20-10-2023 21:15)
DGK Tech1:2Rolnik Mikołówwięcej»
(27-10-2023 19:00)
Rolnik Mikołów5:0Jastrz±bwięcej»
(24-11-2023)
Rolnik Mikołów5:0AKF ¦lonskwięcej»
(08-12-2023 20:30)
Irex Gaz5:0Rolnik Mikołówwięcej»
(15-12-2023 21:15)
Rolnik Mikołów2:3THUNDERwięcej»
(12-01-2024 19:45)
AKF ¦lonsk0:5Rolnik Mikołówwięcej»
(19-01-2024 21:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
W¶ciekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)
Gwiezdno Flota51:64Dobermanywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Hica53:63Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Grupa B:
Energiczni64:85W¶ciekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Monstars58:71Atomicwięcej»
(17-02-2024 10:20)