Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Rolnik Mikołów

O drużynie

Zespół powstał w 2006 roku z inicjatywy trzech zawodników: Zbigniewa Pielki, Andrzeja Piróga i Romana Stanowskiego. Największym dotychczasowym sukcesem zespołu jest 3 miejsce w II lidze w sezonie 2006/2007.
 

W sezonie 2007/2008 drużyna występowała pod nazwą TOTAL.

Rolnik Mikołów

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2020/21

Wybierz sezon:

Rozgrywki

ZZRG Wujek4:1Rolnik Mikołówwięcej»
(16-10-2020 21:30)
DRINK TEAM2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(23-10-2020 19:30)
Rolnik Mikołów4:1Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(30-10-2020 19:30)
Biadacz7:4Rolnik Mikołówwięcej»
(06-11-2020 19:30)
DGK Instal3:1Rolnik Mikołówwięcej»
(20-11-2020 18:30)
Rolnik Mikołów1:2Jastrząbwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Irex Gaz10:1Rolnik Mikołówwięcej»
(11-12-2020 17:45)
Rolnik Mikołów2:0THUNDERwięcej»
(18-12-2020 17:40)
Rolnik Mikołów2:5GSM NASZ DOMwięcej»
(10-09-2021 19:40)
Rolnik Mikołów4:2DRINK TEAMwięcej»
(17-09-2021 18:00)
Zygzak Ruda Śląska7:3Rolnik Mikołówwięcej»
(24-09-2021 18:50)
Rolnik Mikołów1:4Biadaczwięcej»
(01-10-2021 18:50)
GSM NASZ DOM6:2Rolnik Mikołówwięcej»
(08-10-2021 19:40)
Rolnik Mikołów3:7DGK Instalwięcej»
(22-10-2021 20:30)
Rolnik Mikołów5:2ZZRG Wujekwięcej»
(29-10-2021 20:30)
Jastrząb1:5Rolnik Mikołówwięcej»
(19-11-2021 19:40)
Rolnik Mikołów1:9Irex Gazwięcej»
(26-11-2021 18:00)
THUNDER1:6Rolnik Mikołówwięcej»
(10-12-2021 18:50)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa B:
PMB47:76Energiczniwięcej»
(23-01-2022 9:00)
Grupa A:
Monstars71:73Hicawięcej»
(22-01-2022 14:20)
Rybnik Team46:62Gwiezdno Flotawięcej»
(22-01-2022 13:00)
Atomic73:47Se Gramywięcej»
(22-01-2022 11:40)
Grupa B:
Zryw81:48Dazyntwięcej»
(22-01-2022 10:20)
Olimpia48:58Watahawięcej»
(22-01-2022 9:00)
Siatkówka — Runda zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
QUICK VOLLEY CREW0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(20-01-2022 21:00)
Impact Volleyball Team0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(20-01-2022 20:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Samatix Katowicewięcej»
(20-01-2022 19:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 1
Grupa A:
Monstars57:78Gwiezdno Flotawięcej»
(15-01-2022 14:40)
Hica75:60Se Gramywięcej»
(15-01-2022 13:00)
Atomic39:72Rybnik Teamwięcej»
(15-01-2022 11:40)
Grupa B:
Zryw20:0Watahawięcej»
(15-01-2022 16:00)
Dazynt50:77Energiczniwięcej»
(15-01-2022 10:20)
PMB43:48Olimpiawięcej»
(15-01-2022 9:00)
Siatkówka — Runda zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
Pronetbud vol.32:0Jan Olbracht Super Spikewięcej»
(13-01-2022 21:00)