Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Rafał Rabsztyn

Zawodnik: Rafał Rabsztyn
Drużyna: Dobre Chłopaki
Wiek: 25 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Dobre Chłopaki - Asy Śląska81266.7%81266.7%000.0%61060.0%1051551222235
New York Bricks - Dobre Chłopaki91090.0%91090.0%000.0%2366.7%15610122024
Wataha - Dobre Chłopaki7977.8%7977.8%000.0%44100.0%1311413011833
Płomień Żory - Dobre Chłopaki5955.6%5955.6%000.0%51241.7%581343131522
Dobre Chłopaki - Zryw2450.0%2450.0%000.0%91560.0%1071721011324
PMB - Dobre Chłopaki71163.6%71163.6%000.0%88100.0%62812232228
Dobre Chłopaki - Olimpia71258.3%71258.3%000.0%2366.7%551052311629
Dobre Chłopaki - OKKS7977.8%7977.8%000.0%4757.1%21322101821
Dobre Chłopaki - Płomień Żory51050.0%5955.6%010.0%1425.0%821012301119
Zryw - Dobre Chłopaki41040.0%41040.0%000.0%1250.0%96155333925
Dobre Chłopaki - PMB81080.0%81080.0%000.0%3475.0%1241613121935
Dobre Chłopaki - Wataha6785.7%6785.7%000.0%1333.3%841212111325
OKKS - Dobre Chłopaki91181.8%91181.8%000.0%22100.0%661231002034
SUMA8412467.7%8412368.3%010.0%487762.3%955615132251819216354
ŚREDNIO6.59.56.59.50.00.13.75.97.34.311.62.51.91.41.516.627.2

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)