Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Rafał Chrząszcz

Rafał Chrząszcz
Zawodnik: Rafał Chrząszcz
Drużyna: Hica Ruda Śląska
Wcześniej:Reunion - do 18-02-2017
Wiek: 28 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
ZGP - Hica2825.0%2633.3%020.0%3837.5%707020471
Hica - Killa Bees1425.0%1250.0%020.0%5683.3%213020177
Wielka Kiść - Hica2922.2%2728.6%020.0%1520.0%22411015-1
Olimpia - Hica3650.0%3650.0%000.0%2825.0%606001284
Hica - Zryw41040.0%3742.9%1333.3%1520.0%2022402106
Gwiazdy Podwórka - Hica2540.0%1333.3%1250.0%040.0%3251600510
Hica - Energiczni2633.3%2540.0%010.0%1250.0%628111259
Hica - Monstars51145.5%5862.5%030.0%22100.0%42603051210
Zryw - Hica3837.5%3742.9%010.0%020.0%3252501610
Hica - Wielka Kiść41330.8%31030.0%1333.3%2450.0%931225011118
Piaśniki - Hica3837.5%3742.9%010.0%3475.0%202230298
SUMA318835.2%286841.2%32015.0%205040.0%46146011322218582
ŚREDNIO2.88.02.56.20.31.81.84.54.21.35.51.02.90.21.97.77.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)