Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Radosław Hilla

Zawodnik: Radosław Hilla
Drużyna: Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
Wiek: 13 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
OKKS - Asy Śląska020.0%020.0%000.0%020.0%00010030-6
PMB - OKKS1425.0%1425.0%000.0%000.0%112000021
OKKS - Płomień Żory1250.0%1250.0%000.0%000.0%101001221
OKKS - New York Bricks11100.0%11100.0%000.0%010.0%213110125
Olimpia - OKKS2366.7%2366.7%000.0%1250.0%000120155
OKKS - Drozd000.0%000.0%000.0%000.0%000010100
Wataha - OKKS1616.7%1425.0%020.0%22100.0%011020141
Dobre Chłopaki - OKKS020.0%020.0%000.0%000.0%00000000-2
OKKS - Zryw010.0%000.0%010.0%000.0%00001010-1
Asy Śląska - OKKS2450.0%1333.3%11100.0%000.0%000000350
New York Bricks - OKKS000.0%000.0%000.0%000.0%000010100
OKKS - Olimpia000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Drozd - OKKS010.0%000.0%010.0%000.0%101010100
OKKS - Wataha000.0%000.0%000.0%000.0%011110003
OKKS - Dobre Chłopaki1425.0%010.0%1333.3%000.0%123010232
OKKS - Wielka Kiść11100.0%11100.0%000.0%000.0%000000022
SUMA103132.3%82334.8%2825.0%3742.9%66124111172511
ŚREDNIO0.61.90.51.40.10.50.20.40.40.40.80.30.70.11.11.60.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)