Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

RIKI-TIKI DZIKI

RIKI-TIKI DZIKI

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

Pierwsza runda ligowa

RIKI-TIKI DZIKI2:0A.S.S.O. Będzinwięcej»
(05-10-2017 21:00)
Chłopaki nie płaczą0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(02-11-2017 19:00)
K.S. Volley Katowice1:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(16-11-2017 20:00)
Spiżowi Mocni2:1RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(30-11-2017 21:00)
A.S.S.O. Będzin0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(14-12-2017 22:00)
RIKI-TIKI DZIKI0:2AZS SUM KATOWICEwięcej»
(04-01-2018 20:00)
RIKI-TIKI DZIKI2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(11-01-2018 22:00)
RIKI-TIKI DZIKI2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(18-01-2018 19:00)
RIKI-TIKI DZIKI2:0Spiżowi Mocniwięcej»
(01-02-2018 21:00)
AZS SUM KATOWICE0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(08-02-2018 20:00)

Druga runda ligowa

Kadra Bobrek Bytom0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(15-02-2018 20:00)
Volleybeer Team Katowice1:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(01-03-2018 20:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:0RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(15-03-2018 20:00)
RIKI-TIKI DZIKI1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(29-03-2018 20:00)
RIKI-TIKI DZIKI2:0Volleybeer Team Katowicewięcej»
(19-04-2018 20:00)
RIKI-TIKI DZIKI2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-04-2018 20:00)
K.S. Volley Katowice1:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(niezaplanowano)
RIKI-TIKI DZIKI0:2AZS SUM KATOWICEwięcej»
(niezaplanowano)
AZS SUM KATOWICE0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(niezaplanowano)
RIKI-TIKI DZIKI2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(niezaplanowano)

Półfinały

RISER Volley Team Jaworzno1:3RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(17-05-2018 20:30)

Finały

RIKI-TIKI DZIKI : Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)
Los Blancos3:2Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
FC VIKING3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Matik10:3NSZZ Powenwięcej»
(12-05-2018 16:15)
Rezerwa5:7Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
MG2:6Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)