Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Płomień Żory

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2023/24

Wybierz sezon:

Runda zasadnicza

Piaśniki Magic Balls39:38Płomień Żorywięcej»
(01-10-2023 11:40)
Płomień Żory39:52Olimpia Basketwięcej»
(08-10-2023 10:20)
Wataha31:63Płomień Żorywięcej»
(21-10-2023 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:47Płomień Żorywięcej»
(28-10-2023 16:00)
Płomień Żory57:73Dobre Chłopakiwięcej»
(05-11-2023 9:00)
Asy Śląska32:44Płomień Żorywięcej»
(26-11-2023 11:20)
Płomień Żory61:34New York Brickswięcej»
(10-12-2023 9:00)
Drozd Katowice46:49Płomień Żorywięcej»
(17-12-2023 10:00)
Płomień Żory44:51Zryw Siemianowicewięcej»
(14-01-2024 11:40)
Płomień Żory40:69Piaśniki Magic Ballswięcej»
(20-01-2024 17:20)
Olimpia Basket55:56Płomień Żorywięcej»
(27-01-2024 18:40)
Płomień Żory72:40Watahawięcej»
(11-02-2024 9:00)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Płomień Żory : Asy Śląskawięcej»
(03-03-2024 9:00)
New York Bricks : Płomień Żorywięcej»
(10-03-2024 9:00)
Płomień Żory : Drozd Katowicewięcej»
(niezaplanowano)
Płomień Żory : Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(niezaplanowano)
Zryw Siemianowice : Płomień Żorywięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Kiśćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37Wściekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Grupa B:
Wielka Kiść54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)