Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Piotr Sosinka

Zawodnik: Piotr Sosinka
Drużyna: Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
Wiek: 42 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - OKKS2540.0%2540.0%000.0%1616.7%628000451
OKKS - Asy Śląska6875.0%6875.0%000.0%11100.0%641002001323
PMB - OKKS61060.0%61060.0%000.0%000.0%25701021214
OKKS - Płomień Żory3650.0%3650.0%000.0%7887.5%32500101315
Olimpia - OKKS4580.0%4580.0%000.0%3650.0%12310101112
Dobre Chłopaki - OKKS2825.0%2825.0%000.0%030.0%325010140
OKKS - Zryw3650.0%3650.0%000.0%3650.0%4150200910
Asy Śląska - OKKS010.0%010.0%000.0%2450.0%314110223
OKKS - PMB4944.4%4944.4%000.0%020.0%64100000811
New York Bricks - OKKS6966.7%6785.7%020.0%1250.0%31401011313
OKKS - Olimpia3837.5%3742.9%010.0%2366.7%8190402813
Drozd - OKKS3933.3%3837.5%010.0%020.0%404111065
OKKS - Wataha6875.0%6875.0%000.0%3650.0%26802101521
Płomień Żory - OKKS3650.0%3650.0%000.0%22100.0%112210189
OKKS - Dobre Chłopaki5862.5%5771.4%010.0%1425.0%6170205119
Wielka Kiść - OKKS6966.7%6875.0%010.0%3475.0%60603031517
OKKS - Wielka Kiść41136.4%41040.0%010.0%010.0%73101202811
SUMA6612652.4%6611955.5%070.0%296048.3%7136107623423161187
ŚREDNIO3.97.43.97.00.00.41.73.54.22.16.30.41.40.21.49.511.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)