Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Piaśniki Magic Balls

Piaśniki Magic Balls

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2023/24

Wybierz sezon:

Runda zasadnicza

Piaśniki Magic Balls39:38Płomień Żorywięcej»
(01-10-2023 11:40)
Zryw Siemianowice58:55Piaśniki Magic Ballswięcej»
(08-10-2023 9:00)
Piaśniki Magic Balls38:78Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(22-10-2023 11:40)
Piaśniki Magic Balls65:54New York Brickswięcej»
(28-10-2023 17:20)
Piaśniki Magic Balls61:67Olimpia Basketwięcej»
(04-11-2023 18:40)
Wataha68:73Piaśniki Magic Ballswięcej»
(18-11-2023 11:40)
Piaśniki Magic Balls63:60Dobre Chłopakiwięcej»
(10-12-2023 11:40)
Asy Śląska35:76Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-12-2023 17:20)
Drozd Katowice61:58Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-01-2024 10:20)
Płomień Żory40:69Piaśniki Magic Ballswięcej»
(20-01-2024 17:20)
Piaśniki Magic Balls63:59Zryw Siemianowicewięcej»
(28-01-2024 11:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy89:77Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2024 17:20)
Olimpia Basket62:70Piaśniki Magic Ballswięcej»
(24-02-2024 18:40)
Piaśniki Magic Balls : Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
Dobre Chłopaki : Piaśniki Magic Ballswięcej»
(09-03-2024 17:20)
Piaśniki Magic Balls : Asy Śląskawięcej»
(niezaplanowano)
New York Bricks : Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)
Piaśniki Magic Balls : Drozd Katowicewięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Kiść54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
Wściekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)
Gwiezdno Flota51:64Dobermanywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Hica53:63Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Grupa B:
Energiczni64:85Wściekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Monstars58:71Atomicwięcej»
(17-02-2024 10:20)