Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Paweł Jaszczurowski

Paweł Jaszczurowski
Zawodnik: Paweł Jaszczurowski
Drużyna: Be Perfect
Wcześniej:Be Perfect - do 08-04-2018
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Be Perfect - Rybnik Team1812.5%1250.0%060.0%000.0%10102022-4
Gwiezdno Flota - Be Perfect2633.3%2450.0%020.0%000.0%101110043
Be Perfect - Drim Tim1425.0%000.0%1425.0%1250.0%101110043
Be Perfect - Romus71258.3%22100.0%51050.0%000.0%41502011920
Green Peas - Be Perfect6966.7%2366.7%4666.7%1250.0%11200001715
Jaworzno - Be Perfect5862.5%22100.0%3650.0%000.0%20225031316
Rybnik Team - Be Perfect41136.4%2450.0%2728.6%3742.9%1012400139
Be Perfect - Gwiezdno Flota2540.0%1250.0%1333.3%000.0%000130254
Be Perfect - Atomic4580.0%3475.0%11100.0%11100.0%10101001011
Romus - Be Perfect4666.7%1250.0%3475.0%000.0%00002011110
Be Perfect - Green Peas000.0%000.0%000.0%000.0%10100030-2
Demons - Be Perfect41040.0%2366.7%2728.6%000.0%0000201105
Be Perfect - Jaworzno21118.2%010.0%21020.0%000.0%303220163
Be Perfect - Dobermany71741.2%1425.0%61346.2%000.0%10113012014
Budsar - Be Perfect3933.3%1333.3%2633.3%22100.0%2021104104
Be Perfect - Budsar1812.5%010.0%1714.3%000.0%10110013-3
SUMA5312941.1%203754.1%339235.9%81457.1%202221229020147108
ŚREDNIO3.38.11.32.32.15.80.50.91.30.11.40.81.80.01.39.26.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)