Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Patryk Krajewski

Patryk  Krajewski
Zawodnik: Patryk Krajewski
Drużyna: Dobre Chłopaki
Wiek: 25 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
New York Bricks - Dobre Chłopaki1616.7%040.0%1250.0%020.0%314310232
Wataha - Dobre Chłopaki3837.5%2540.0%1333.3%000.0%314220278
Dobre Chłopaki - Drozd5955.6%5771.4%020.0%000.0%41535031016
Płomień Żory - Dobre Chłopaki51145.5%51050.0%010.0%1250.0%61733041113
Dobre Chłopaki - Zryw1812.5%040.0%1333.3%000.0%235241236
PMB - Dobre Chłopaki020.0%020.0%000.0%000.0%101010000
Dobre Chłopaki - Olimpia3742.9%2540.0%1250.0%000.0%7184601720
Dobre Chłopaki - OKKS51145.5%3475.0%2728.6%020.0%81954001222
Asy Śląska - Dobre Chłopaki4757.1%33100.0%1425.0%010.0%5271503915
Dobre Chłopaki - New York Bricks61060.0%6875.0%020.0%000.0%921156231229
Drozd - Dobre Chłopaki1520.0%1333.3%020.0%000.0%5164923216
Dobre Chłopaki - Płomień Żory5683.3%3475.0%22100.0%000.0%50505021219
Zryw - Dobre Chłopaki51145.5%3837.5%2366.7%1250.0%731043041319
Dobre Chłopaki - PMB3837.5%2450.0%1425.0%000.0%3251510714
Olimpia - Dobre Chłopaki51533.3%3933.3%2633.3%020.0%30397001219
OKKS - Dobre Chłopaki1616.7%1333.3%030.0%010.0%213241026
SUMA5313040.8%398347.0%144630.4%21216.7%7320934870729122224
ŚREDNIO3.38.12.45.20.92.90.10.84.61.35.83.04.40.41.87.614.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)