PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2023/24

Wybierz sezon:

Runda zasadnicza

Zryw Siemianowice62:45Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(01-10-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy97:48Asy ¦l±skawięcej»
(07-10-2023 18:40)
Pia¶niki Magic Balls38:78Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(22-10-2023 11:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:47Płomień Żorywięcej»
(28-10-2023 16:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy91:62New York Brickswięcej»
(05-11-2023 10:20)
Olimpia Basket54:77Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(26-11-2023 10:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:61Drozd Katowicewięcej»
(10-12-2023 10:20)
Wataha35:79Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(17-12-2023 11:20)
Dobre Chłopaki101:70Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(13-01-2024 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy80:55Zryw Siemianowicewięcej»
(21-01-2024 10:20)
Asy ¦l±ska58:73Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(28-01-2024 10:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy89:77Pia¶niki Magic Ballswięcej»
(10-02-2024 17:20)
New York Bricks41:53Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-02-2024 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy71:66Olimpia Basketwięcej»
(02-03-2024 17:20)
Drozd Katowice : Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(10-03-2024 10:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy : Watahawięcej»
(niezaplanowano)
Płomień Żory : Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(niezaplanowano)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy : Dobre Chłopakiwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Ki¶ćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37W¶ciekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)