Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2023/24

Wybierz sezon:

Runda zasadnicza

Zryw Siemianowice62:45Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(01-10-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy97:48Asy Śląskawięcej»
(07-10-2023 18:40)
Piaśniki Magic Balls38:78Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(22-10-2023 11:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:47Płomień Żorywięcej»
(28-10-2023 16:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy91:62New York Brickswięcej»
(05-11-2023 10:20)
Olimpia Basket54:77Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(26-11-2023 10:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:61Drozd Katowicewięcej»
(10-12-2023 10:20)
Wataha35:79Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(17-12-2023 11:20)
Dobre Chłopaki101:70Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(13-01-2024 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy80:55Zryw Siemianowicewięcej»
(21-01-2024 10:20)
Asy Śląska58:73Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(28-01-2024 10:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy89:77Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2024 17:20)
New York Bricks41:53Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-02-2024 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy71:66Olimpia Basketwięcej»
(02-03-2024 17:20)
Drozd Katowice51:60Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(10-03-2024 10:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy81:86Watahawięcej»
(17-03-2024 10:20)
Płomień Żory74:67Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-03-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy50:78Dobre Chłopakiwięcej»
(13-04-2024 10:20)

Baraże

Wielka Kiść52:70Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(20-04-2024 11:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy72:57Wielka Kiśćwięcej»
(11-05-2024 11:40)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
Liga:
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)
Zygzak1:4MK ENVIROwięcej»
(08-06-2024 11:00)
No Name6:1SPACE STARSwięcej»
(08-06-2024 10:00)
B-ce Team7:2HHTwięcej»
(08-06-2024 9:00)
AKF Ślonsk0:3Silesia Bullswięcej»
(08-06-2024 8:00)
Kolejka 6
Silesia Bulls2:3RST Teamwięcej»
(08-06-2024 13:00)
Kolejka 4
KostKev4:0AWIRwięcej»
(08-06-2024 12:00)
Kolejka 8
AWIR5:4No Namewięcej»
(26-05-2024 12:00)
KostKev7:1B-ce Teamwięcej»
(26-05-2024 11:00)
RED BULL1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(26-05-2024 10:00)
Silesia Bulls0:1Swojskie Konfiturywięcej»
(26-05-2024 9:00)