Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Olimpia Basket

Olimpia Basket

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

Wielka Kiść Gliwice54:51Olimpia Basketwięcej»
(15-09-2018 9:00)
Olimpia Basket61:53Old Boys Sor-Drewwięcej»
(23-09-2018 9:00)
Se Gramy68:52Olimpia Basketwięcej»
(29-09-2018 10:20)
Olimpia Basket54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Gwiazdy Podwórka46:66Olimpia Basketwięcej»
(20-10-2018 9:00)
Olimpia Basket49:57Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-11-2018 10:20)
Energiczni43:83Olimpia Basketwięcej»
(17-11-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls47:36Olimpia Basketwięcej»
(08-12-2018 11:40)
Olimpia Basket55:48ZGP barhan.plwięcej»
(15-12-2018 9:00)
Olimpia Basket63:56Zryw Siemianowicewięcej»
(06-01-2019 9:00)
Longman Boys54:53Olimpia Basketwięcej»
(12-01-2019 9:00)
Olimpia Basket60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)

2. Liga - runda 2

ZGP barhan.pl54:63Olimpia Basketwięcej»
(02-02-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice : Olimpia Basketwięcej»
(23-02-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska : Olimpia Basketwięcej»
(03-03-2019 10:20)
Olimpia Basket : Watahawięcej»
(17-03-2019 10:20)
Zryw Siemianowice : Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2019 9:00)
Olimpia Basket : Piaśniki Magic Ballswięcej»
(30-03-2019 10:20)
Olimpia Basket : Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)