Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Olimpia Basket

Olimpia Basket

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

Wielka Kiść Gliwice54:51Olimpia Basketwięcej»
(15-09-2018 9:00)
Olimpia Basket61:53Old Boys Sor-Drewwięcej»
(23-09-2018 9:00)
Se Gramy68:52Olimpia Basketwięcej»
(29-09-2018 10:20)
Olimpia Basket54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Gwiazdy Podwórka46:66Olimpia Basketwięcej»
(20-10-2018 9:00)
Olimpia Basket49:57Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-11-2018 10:20)
Energiczni43:83Olimpia Basketwięcej»
(17-11-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls47:36Olimpia Basketwięcej»
(08-12-2018 11:40)
Olimpia Basket55:48ZGP barhan.plwięcej»
(15-12-2018 9:00)
Olimpia Basket63:56Zryw Siemianowicewięcej»
(06-01-2019 9:00)
Longman Boys54:53Olimpia Basketwięcej»
(12-01-2019 9:00)
Olimpia Basket60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)

2. Liga - runda 2

ZGP barhan.pl54:63Olimpia Basketwięcej»
(02-02-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice42:35Olimpia Basketwięcej»
(23-02-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska53:43Olimpia Basketwięcej»
(03-03-2019 10:20)
Olimpia Basket62:61Watahawięcej»
(17-03-2019 10:20)
Olimpia Basket55:73Longman Boyswięcej»
(23-03-2019 9:00)
Zryw Siemianowice71:40Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2019 9:00)
Olimpia Basket46:56Piaśniki Magic Ballswięcej»
(30-03-2019 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 6
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-04-2019 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(18-04-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(18-04-2019 19:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 5
2 Liga:
RST Team3:4FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)
Bar Karolinka2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
FC VIKING0:7Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
No Name5:1Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
Los Blancos2:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
Ultimate Team3:7Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
1 Liga:
PMM4:0CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
AWIR3:2B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
Rezerwa1:2Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
MG4:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)