Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Monstars OSiR Będzin

O drużynie

 

Drużyny występowała pod nazwą KFH Mega Będzin

Monstars OSiR Będzin

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

Monstars OSiR Będzin90:50Romus Katowicewięcej»
(16-09-2017 9:00)
Gwiazdy Podwórka41:69Monstars OSiR Będzinwięcej»
(23-09-2017 13:00)
Monstars OSiR Będzin87:65Zryw Siemianowicewięcej»
(30-09-2017 11:40)
Piaśniki Magic Balls41:66Monstars OSiR Będzinwięcej»
(14-10-2017 13:00)
Monstars OSiR Będzin89:52ZGP Comaxwięcej»
(29-10-2017 10:20)
Longman Boys68:44Monstars OSiR Będzinwięcej»
(04-11-2017 10:20)
Monstars OSiR Będzin54:47Killa Beeswięcej»
(11-11-2017 10:20)
Monstars OSiR Będzin72:54Sor-Drewwięcej»
(09-12-2017 13:00)
Se Gramy32:54Monstars OSiR Będzinwięcej»
(16-12-2017 10:20)
Płomień D.G.49:42Monstars OSiR Będzinwięcej»
(06-01-2018 11:40)
Monstars OSiR Będzin102:46Olimpia Basket Boruszowicewięcej»
(14-01-2018 10:20)
Wataha0:20Monstars OSiR Będzinwięcej»
(20-01-2018 11:40)

2. Liga - runda 2

Monstars OSiR Będzin65:57Płomień D.G.więcej»
(27-01-2018 10:20)
Se Gramy50:74Monstars OSiR Będzinwięcej»
(10-02-2018 10:20)
Piaśniki Magic Balls45:65Monstars OSiR Będzinwięcej»
(03-03-2018 9:00)
Monstars OSiR Będzin63:60Zryw Siemianowicewięcej»
(11-03-2018 10:20)
Monstars OSiR Będzin62:44Longman Boyswięcej»
(17-03-2018 10:20)
Monstars OSiR Będzin62:66Romus Katowicewięcej»
(07-04-2018 9:00)
Killa Bees0:20Monstars OSiR Będzinwięcej»
(14-04-2018 10:20)

2. Runda Play-Off

Romus Katowice43:70Monstars OSiR Będzinwięcej»
(14-04-2018)
Monstars OSiR Będzin65:53Romus Katowicewięcej»
(14-04-2018)
Monstars OSiR Będzin : Romus Katowicewięcej»
(niezaplanowano)

Finały

Monstars OSiR Będzin55:80Płomień D.G.więcej»
(12-05-2018 19:00)
Płomień D.G.47:48Monstars OSiR Będzinwięcej»
(13-05-2018 19:00)
Monstars OSiR Będzin : Płomień D.G.więcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)
Los Blancos3:2Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
FC VIKING3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Matik10:3NSZZ Powenwięcej»
(12-05-2018 16:15)
Rezerwa5:7Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
MG2:6Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)