Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Michał Suiski

Michał Suiski
Zawodnik: Michał Suiski
Drużyna: New York Bricks
Wiek: 24 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
New York Bricks - Dobre Chłopaki2450.0%11100.0%1333.3%020.0%101100251
Asy Śląska - New York Bricks020.0%000.0%020.0%1250.0%505000112
OKKS - New York Bricks11010.0%030.0%1714.3%000.0%31411023-2
New York Bricks - Drozd010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
Płomień Żory - New York Bricks1714.3%1425.0%030.0%000.0%415210222
New York Bricks - Zryw1425.0%010.0%1333.3%000.0%303120135
New York Bricks - Wataha000.0%000.0%000.0%000.0%112000002
Dobre Chłopaki - New York Bricks1616.7%1333.3%030.0%000.0%213010120
New York Bricks - Asy Śląska030.0%010.0%020.0%000.0%213010100
Drozd - New York Bricks1425.0%010.0%1333.3%2450.0%11200035-1
Zryw - New York Bricks2825.0%020.0%2633.3%3475.0%404010196
New York Bricks - PMB21020.0%2540.0%050.0%3560.0%202130370
Olimpia - New York Bricks1616.7%1425.0%020.0%1250.0%617010035
SUMA126518.5%62524.0%64015.0%101952.6%347416110174019
ŚREDNIO0.95.00.51.90.53.10.81.52.60.53.20.50.80.01.33.11.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)