Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Michał Musioł

Zawodnik: Michał Musioł
Drużyna: Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
Wiek: 15 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - OKKS010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
OKKS - Asy Śląska010.0%010.0%000.0%000.0%011000000
OKKS - Płomień Żory010.0%010.0%000.0%000.0%000010000
OKKS - New York Bricks020.0%020.0%000.0%1250.0%00000011-3
Olimpia - OKKS11100.0%11100.0%000.0%000.0%011000122
Wataha - OKKS1520.0%1425.0%010.0%020.0%10111002-1
Dobre Chłopaki - OKKS2450.0%2366.7%010.0%000.0%000000141
OKKS - Zryw1250.0%1250.0%000.0%1250.0%202000033
New York Bricks - OKKS11100.0%11100.0%000.0%000.0%000000121
OKKS - Olimpia010.0%000.0%010.0%000.0%112000100
Drozd - OKKS020.0%000.0%020.0%3475.0%224110135
OKKS - Wataha3475.0%3475.0%000.0%66100.0%11203031213
Płomień Żory - OKKS11100.0%11100.0%000.0%000.0%000030025
OKKS - Dobre Chłopaki3475.0%3475.0%000.0%000.0%134010367
OKKS - Wielka Kiść5771.4%44100.0%1333.3%000.0%11202011112
SUMA183748.6%172860.7%1911.1%111668.8%910192120134844
ŚREDNIO1.22.51.11.90.10.60.71.10.60.71.30.10.80.00.93.22.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)