Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Michał Goj

Michał Goj
Zawodnik: Michał Goj
Drużyna: Dobermany Tychy
Wcześniej:Drim Tim - do 23-02-2020
Drim Tim - do 23-01-2022
Longman Boys - do 12-12-2020
Hica Ruda Śląska - do 14-01-2023
Wiek: 43 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wielka Kiść - Dobermany5955.6%3475.0%2540.0%020.0%61703041212
Dobermany - Rybnik Team91947.4%3560.0%61442.9%55100.0%22401012923
Dobermany - Monstars71353.8%44100.0%3933.3%22100.0%21303011918
Gwiezdno Flota - Dobermany41330.8%1250.0%31127.3%11100.0%1010013122
Dobermany - Wściekłe Psy61346.2%4666.7%2728.6%2728.6%22402001610
Budsar - Dobermany31127.3%1250.0%2922.2%22100.0%3031102105
Dobermany - Rybnik Team1616.7%000.0%1616.7%000.0%5053500311
Gwiezdno Flota - Dobermany4850.0%11100.0%3742.9%6785.7%43710111720
Dobermany - Budsar61540.0%2450.0%41136.4%7887.5%921101002325
Green Peas - Dobermany5862.5%11100.0%4757.1%000.0%71813001423
Dobermany - Hica81650.0%6966.7%2728.6%3475.0%51625202127
Green Peas - Dobermany71643.8%3837.5%4850.0%000.0%60625121821
Dobermany - Green Peas51533.3%3650.0%2922.2%4666.7%5160102169
Dobermany - Rybnik Team3650.0%1250.0%2450.0%3475.0%22401001112
Rybnik Team - Dobermany41428.6%1425.0%31030.0%44100.0%50501111511
SUMA7718242.3%345858.6%4312434.7%395275.0%6416801032617236229
ŚREDNIO5.112.12.33.92.98.32.63.54.31.15.30.72.10.41.115.715.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)