Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mateusz Huras

Mateusz Huras
Zawodnik: Mateusz Huras
Drużyna: Energiczni
Wcześniej:Płomień D.G. - do 14-04-2018
Wiek: 23 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Piaśniki - Energiczni61637.5%4944.4%2728.6%33100.0%71805061714
Energiczni - ZGP61540.0%41233.3%2366.7%2450.0%2130205165
Longman - Energiczni31421.4%2728.6%1714.3%020.0%235221371
Energiczni - Killa Bees61442.9%61346.2%010.0%2450.0%50520231410
Wielka Kiść - Energiczni1911.1%1616.7%030.0%000.0%415020120
Se Gramy - Energiczni070.0%050.0%020.0%000.0%21311000-2
Energiczni - Olimpia050.0%040.0%010.0%000.0%00011000-3
Energiczni - Gwiazdy Podwórka71163.6%5862.5%2366.7%3475.0%20221011918
Hica - Energiczni71936.8%71546.7%040.0%5771.4%11248021917
Energiczni - Zryw61346.2%3837.5%3560.0%3650.0%22432111817
Sor-Drew - Energiczni1616.7%020.0%1425.0%3475.0%303340169
Energiczni - Se Gramy71838.9%51241.7%2633.3%020.0%54924101619
SUMA5014734.0%3710136.6%134628.3%213658.3%3514492032523134105
ŚREDNIO4.212.33.18.41.13.81.83.02.91.24.11.72.70.41.911.28.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)