Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Marek Palej

Marek Palej
Zawodnik: Marek Palej
Drużyna: Green Peas
Wcześniej:Silesia Ruda Śląska - do 14-02-2009
Wiek: 38 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Green Peas - Rybnik Team41330.8%2540.0%2825.0%44100.0%20213011410
Green Peas - Hica7977.8%66100.0%1333.3%11100.0%30301001618
Energiczni - Green Peas4944.4%4757.1%020.0%3650.0%3140100118
Green Peas - Monstars102050.0%71070.0%31030.0%5771.4%41510012821
Green Peas - Basket Czerwionka7887.5%44100.0%3475.0%66100.0%22412112329
Green Peas - Wielka Kiść4757.1%2366.7%2450.0%44100.0%40401021414
Green Peas - Gwiezdno Flota5955.6%3650.0%2366.7%22100.0%11200021410
Budsar - Green Peas51533.3%41040.0%1520.0%3560.0%1231102145
Green Peas - Hica101471.4%71070.0%3475.0%4580.0%11220012725
Rybnik Team - Green Peas61637.5%61346.2%030.0%000.0%0112103123
Green Peas - Dobermany61442.9%4944.4%2540.0%6875.0%11201002013
Dobermany - Green Peas1714.3%030.0%1425.0%22100.0%10100015-1
SUMA6914148.9%498657.0%205536.4%405080.0%231033811114198155
ŚREDNIO5.811.84.17.21.74.63.34.21.90.82.80.70.90.11.216.512.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)