Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Marcin Tyczka

Zawodnik: Marcin Tyczka
Drużyna: Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
Wiek: 42 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - OKKS1616.7%1333.3%030.0%000.0%00000002-3
OKKS - Asy Śląska4850.0%2450.0%2450.0%000.0%0000001105
PMB - OKKS4944.4%1250.0%3742.9%22100.0%40410031310
OKKS - Płomień Żory51145.5%030.0%5862.5%000.0%0000202159
OKKS - New York Bricks101190.9%55100.0%5683.3%000.0%40421122530
Olimpia - OKKS4944.4%3650.0%1333.3%000.0%123000196
OKKS - Drozd51050.0%020.0%5862.5%000.0%31410041511
Wataha - OKKS71070.0%3475.0%4666.7%000.0%70712011824
Dobre Chłopaki - OKKS81080.0%4580.0%4580.0%1250.0%31401012122
OKKS - Zryw6966.7%11100.0%5862.5%22100.0%30312021920
Asy Śląska - OKKS41136.4%2633.3%2540.0%11100.0%32512011111
New York Bricks - OKKS1812.5%1425.0%040.0%22100.0%213430245
OKKS - Olimpia82040.0%2540.0%61540.0%000.0%71820012219
Drozd - OKKS2633.3%2450.0%020.0%000.0%505210345
OKKS - Wataha1425.0%020.0%1250.0%000.0%224000133
Płomień Żory - OKKS3650.0%22100.0%1425.0%000.0%101140278
SUMA7314849.3%295850.0%449048.9%8988.9%4510551618127198185
ŚREDNIO4.69.31.83.62.85.60.50.62.80.63.41.01.10.11.712.411.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)