Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Marcin Hilla

Zawodnik: Marcin Hilla
Drużyna: Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
Wiek: 48 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - OKKS090.0%030.0%060.0%000.0%42600010-4
OKKS - Asy Śląska6785.7%55100.0%1250.0%1250.0%43751031422
PMB - OKKS2450.0%2366.7%010.0%020.0%8190100410
OKKS - Płomień Żory020.0%010.0%010.0%22100.0%505140228
OKKS - New York Bricks2450.0%2366.7%010.0%000.0%415040447
Olimpia - OKKS040.0%020.0%020.0%020.0%112320100
OKKS - Drozd1520.0%1333.3%020.0%000.0%527210226
Wataha - OKKS2450.0%2366.7%010.0%3475.0%5270200713
Dobre Chłopaki - OKKS11100.0%11100.0%000.0%000.0%426021427
OKKS - Zryw1333.3%1333.3%000.0%000.0%5271200210
New York Bricks - OKKS4757.1%2450.0%2366.7%000.0%40424041013
OKKS - Olimpia1425.0%11100.0%030.0%000.0%336040227
OKKS - Wataha22100.0%11100.0%11100.0%1333.3%314020169
Płomień Żory - OKKS1911.1%1616.7%030.0%22100.0%415120341
OKKS - Dobre Chłopaki41428.6%2540.0%2922.2%2540.0%1421613041215
Wielka Kiść - OKKS71450.0%6875.0%1616.7%11100.0%831132031622
OKKS - Wielka Kiść51338.5%4757.1%1616.7%1250.0%1011134041217
SUMA3910636.8%315952.5%84717.0%132552.0%9127118224013899163
ŚREDNIO2.36.21.83.50.52.80.81.55.41.66.91.32.40.12.25.89.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)