Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Marcin Dobrowolski

Marcin Dobrowolski
Zawodnik: Marcin Dobrowolski
Drużyna: Chłopaki nie płaczą
Wcześniej:3-ci metr - do 25-04-2019
Wiek: 32 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
SGON Volleyball Team - Chłopaki nie płaczą0001110012
Do Odcięcia Miechowice - Chłopaki nie płaczą0124700000
Będzińskie Tygrysy - Chłopaki nie płaczą0002210001
KS Triumf Nakło Śląskie - Chłopaki nie płaczą0002211103
Chłopaki nie płaczą - K.S. Volley Katowice0112401113
Chłopaki nie płaczą - SGON Volleyball Team0110210001
Chłopaki nie płaczą - Do Odcięcia Miechowice0001110012
Jan Olbracht Volleybeer Team - Chłopaki nie płaczą0002230003
Kadra Bobrek Bytom - Chłopaki nie płaczą0000000000
Chłopaki nie płaczą - RISER Volley Team Jaworzno0003300000
Chłopaki nie płaczą - Będzińskie Tygrysy0020201001
Chłopaki nie płaczą - KS Triumf Nakło Śląskie0101200112
K.S. Volley Katowice - Chłopaki nie płaczą0010102002
RISER Volley Team Jaworzno - Chłopaki nie płaczą0001110001

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 13
Liga Old Boys:
Irex4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
THUNDER 3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
U.P.G.4:8Zygzakwięcej»
(22-05-2020 18:30)
Kadra Bielszowice13:2MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)