Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Marcin Cieślik

Zawodnik: Marcin Cieślik
Drużyna: Piaśniki Magic Balls
Wiek: 41 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
PMB - OKKS1425.0%1333.3%010.0%000.0%224210026
PMB - New York Bricks1812.5%1616.7%020.0%000.0%14500062-6
PMB - Olimpia2366.7%22100.0%010.0%1425.0%101000052
Wataha - PMB000.0%000.0%000.0%000.0%101000100
PMB - Dobre Chłopaki010.0%010.0%000.0%000.0%00000010-2
Asy Śląska - PMB010.0%010.0%000.0%1520.0%707310215
Drozd - PMB010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
Płomień Żory - PMB010.0%000.0%010.0%000.0%112020201
PMB - Zryw11100.0%000.0%11100.0%000.0%000000132
OKKS - PMB010.0%000.0%010.0%1250.0%011110012
Olimpia - PMB1333.3%010.0%1250.0%000.0%202100034
PMB - Wataha2540.0%2366.7%020.0%000.0%011000240
Dobre Chłopaki - PMB070.0%040.0%030.0%000.0%13402020-3
PMB - Asy Śląska040.0%010.0%030.0%000.0%11200020-4
New York Bricks - PMB1520.0%1333.3%020.0%1250.0%314120332
PMB - Drozd000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA94520.0%72528.0%22010.0%41330.8%20143489022248
ŚREDNIO0.62.80.41.60.11.30.30.81.30.92.10.50.60.01.41.50.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)