Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Łukasz Heliosz

Łukasz Heliosz
Zawodnik: Łukasz Heliosz
Drużyna: 3-ci metr
Wiek: 40 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
Volleybeer Team Katowice - 3-ci metr0011220024
NAPALM TEAM - 3-ci metr00325401510
3-ci metr - 6 Ścięć 2.00035832049
Spiżowi Mocni - 3-ci metr1123710034
RISER Volley Team Jaworzno - 3-ci metr0022400123
3-ci metr - Spiżowi Mocni0003330014
3-ci metr - Volleybeer Team Katowice1100220316
3-ci metr - NAPALM TEAM0001101034
6 Ścięć 2.0 - 3-ci metr0302522149
3-ci metr - RISER Volley Team Jaworzno0004430205
3-ci metr - Będzińskie Tygrysy0021330137
3-ci metr - Chłopaki nie płaczą0042620226
3-ci metr - Reprezentacja Narodowa San Escobar0033610225
Będzińskie Tygrysy - 3-ci metr0011212126
Chłopaki nie płaczą - 3-ci metr0021330137
Reprezentacja Narodowa San Escobar - 3-ci metr0006613015

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)